Zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2023/2024

Data Cele
13 września 2023 r.
  1. Zapoznanie rodziców z dokumentacja szkolną (statut, propozycje planu pracy wychowawcy i tematyka zajęć z wychowawcą, plany dydaktyczne, regulaminy itp.) i miejscem ich udostępniania.
  2. Wybór Rady Rodziców.
  3. Sprawy organizacyjne klas i szkoły.
15 listopada 2023 r. Przedstawienie informacji dotyczącej zachowania i postępów w nauce uczniów, omówienie spraw bieżących.
26 stycznia 2023 r.  Przedstawienie i omówienie wyników klasyfikacji śródrocznej oraz podsumowanie pracy w I okresie.
13 marca 2024 r. Przedstawienie informacji dotyczącej zachowania i postępów w nauce uczniów, omówienie spraw bieżących.
15 maja 2024 r. Przedstawienie informacji dotyczącej zachowania i postępów w nauce uczniów, omówienie spraw bieżących.
5 czerwca 2024 r. Powiadomienie rodziców przez e-dziennik o ocenach przewidywanych.
cały rok  W ramach godzin dostępności rozmowy indywidualne dyrektora, wychowawców, nauczycieli z rodzicami.