Doradca zawodowy

Zajęcia z doradztwa zawodowego prowadzi Pani Anna Walachowska

Plan pracy Doradcy Zawodowego

obowiązuje od 1 września 2023 r.

09:25 - 12:25 9:25 - 10:25

---------------- -------------

Celem doradztwa zawodowego jest:

• przygotowanie młodzieży do podjęcia decyzji o dalszym kształceniu i przyszłej aktywności zawodowej,
  • wyposażenie uczniów w umiejętności służące podejmowaniu właściwych decyzji życiowych,
  • umiejętność określenia własnych predyspozycji i zainteresowań,
  • dostarczenie informacji dotyczących trendów rozwojowych w świecie zawodów i zatrudnienia.

Kształcenie zawodowe w Branżowej Szkole I stopnia

Nowa sytuacja w której się znaleźliśmy sprawia, że poszukujemy sposobów na realizację podstawy programowej metodami pracy zdalnej. E-zasoby do kształcenia
z przedmiotów zawodowych są niewielkie. W związku z tym Pracownia Kształcenia Zawodowego i Doradztwa Zawodowego https://rcre.opolskie.pl/2020/03/16/e-zasoby-w-ksztalceniu-zawodowym/, przygotowała dla uczniów skromny spis stron z których można korzystać. Są to propozycje dla klas drugich i trzecich.

Najbardziej aktualne są zasoby do nauki: