VII Edycja Akcji #SprzątamyDlaPolski

23 kwietnia 2024 VII Edycja Akcji #SprzątamyDlaPolski

Dnia 22.04.24 r. uczniowie z klas I-III po raz kolejny uczestniczyli w Ogólnopolskiej Akcji #SprzątamyDlaPolski. Zadaniem dzieci było sprzątanie okolicznych terenów zielonych zanieczyszczonych na skutek działalności człowieka. Udział w wydarzeniu miał na celu poszerzenie świadomości ekologicznej wśród uczniów oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska. Meldujemy, że mimo niesprzyjających warunków pogodowych, wykazaliśmy się pełnym zaangażowaniem i wzorową postawą w trosce o nasze środowisko!

Serdecznie dziękujemy pracownikom Urzędu Gminy Wijewo za wsparcie w inicjatywie, dostarczenie środków niezbędnych do przeprowadzenia akcji oraz odebranie zebranych przez nas odpadów.