Podsumowanie Szkolnego Konkurs o Powstaniu Wielkopolskim

Dnia 12 lutego br. odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny o Powstaniu Wielkopolskim. Zadaniem dzieci z klas I-III było wykonanie prac plastycznych o tematyce powstańczej. Komisja spośród wielu prac nagrodziła następujących wykonawców:

I miejsce              Maja Skorupińska kl. II

II miejsce             Julia Pawlicka kl. II

III miejsce            Emilia Dederek kl. II

Wyróżnienie:

Jacek Klamka kl. I,

Jagoda John kl. III.

Konkurs dla klas IV-VIII oraz branżowej szkoły w dniu 16 lutego br. polegał na rozwiązaniu testu na platformie MS Teams. Uczniowie musieli wykazać się znajomością wydarzeń, dat, postaci i elementów umundurowania związanych z Powstaniem Wielkopolskim oraz jego lokalnym przebiegiem.

Spośród 11 uczestników wyłoniono ośmioro zwycięzców, a dwie osoby wyróżniono:

I miejsce           Fabian Hewusz kl. IV, Anna Brychcy  kl. VIII, Irmina Szyszka kl. VIII,

II miejsce          Dominik Drożdżyński kl. IV, Filip John kl. VIa, Maciej Skrzypczak kl. VIa,

III miejsce         Ignacy Szyszka kl. IV, Marcin Miś kl. VIb.

Wyróżnienia:      Patrycja Paździor kl. VIb, Remigiusz Dorosz kl. VIb.

Uczniowie klas IV-VIII otrzymają dyplomy i nagrody po powrocie do nauki stacjonarnej w szkole.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Kieruję serdeczne podziękowania dla tych, którzy pomogli w organizowaniu ww. konkursu i sprawowali opiekę podczas wykonywania prac przez najmłodszych uczestników tego konkursu.

Sylwia Kolman