Dzień Gimnazjalisty

Jak co roku, również w tym roku szkolnym 30 września 2013 r. odchodziliśmy Dzień Gimnazjalisty, czyli oficjalne przyjęcie uczniów klas pierwszych w poczet szkolnej społeczności.

Klasy drugie gimnazjum pod opieką wychowawców przygotowały otrzęsiny, które miały bardzo wesoły charakter. Uroczystość odbywała się w świecie wodnym Neptuna Krystiana i jego pięknej żony Marry, którzy bacznie czuwali nad przebiegiem tego wydarzenia.

Uczniowie klas pierwszych – „Kotki” – najpierw dokonali własnej prezentacji zespołu, po czym poddawani byli przeróżnym próbom wiedzy i testom sprawnościowym. Sądząc po emocjach, które towarzyszyły kolejnym konkursom wszyscy dobrze się bawili. Życzymy wszystkim uczniom tyle energii i zapału w ciągu całego roku szkolnego.

A.N.